Staff Directory

PUSAT PENGURUSAN PENYELIDIKAN & INOVASI

Pejabat Am:

P: 09-6684950 / 4951 / 5078
F: 09-6684944

Profesor Dr. Tengku Sifzizul Bin Tengku Muhammad

Pengarah

P: 09-6685184
E: sifzizul@umt.edu.my

Prof. Madya Ts Dr. Mustafa Bin Man

Timbalan Pengarah

P: 09-6684455
E: mustafaman@umt.edu.my

Zul-Atfi Bin Hashim

Timbalan Pendaftar

P: 09-6684139
E: atfi@umt.edu.my

Faradilla Binti Mohd Ali

Setiausaha Pengarah/Timb. Pengarah

P: 09-6685185
E: faradilla@umt.edu.my

SEKSYEN PENGURUSAN PERMOHONAN GERAN PENYELIDIKAN & PENTADBIRAN (CRIM)

Pejabat Am:

P: 09-6684950 / 4951 / 5078   

Nor Amalina Binti Elias

Penolong Pendaftar (Geran)

P: 09-6684398
E: amalina.elias@umt.edu.my

Rosniza Binti Mohd @ Anan

Penolong Pegawai Tadbir (Pentadbiran)

P: 09-6684943
E: rosnizamohd@umt.edu.my

Siti Norzaleha Binti Mohammad

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) Kanan (Geran)

P: 09-6684950
E: miejaa@umt.edu.my

Zailawati Binti Ghani

Pembantu Tadbir (Kewangan)

P: 09-6684950
E: zaila@umt.edu.my

Faizal Bin Embong

Pembantu Operasi (Pentadbiran)

P: 09-6684950
E: faizal.embong@umt.edu.my

Nur Hayatie Binti A. Ghani

Pembantu Penyelidik

P: 09-6685078
E: nhyatie93@gmail.com

SEKSYEN PEMANTAUAN GERAN PENYELIDIKAN-KEMENTERIAN (CRIM)

Fadzilah Binti Ambak

Penolong Pendaftar

P: 09-6684415
E: fadzilah@umt.edu.my

Siti Wardah Binti Hamin

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

P: 09-6684951
E: wardah@umt.edu.my

Siti Zainab Binti Mustapa

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

P: 09-6685078
E: s.zainab@umt.edu.my

SEKSYEN PENGURUSAN PEMANTAUAN GERAN PENYELIDIKAN-AGENSI KERAJAAN, UNI., INDUSTRI DAN A.BANGSA (CRIM)

Tengku Nuriah Binti Tengku Abdul Rahman

Penolong Pendaftar

P: 09-6684947
E: tgnuriah@umt.edu.my

Siti Norma Binti Md Nor

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) Kanan

P: 09-6684907
E: norma@umt.edu.my

Mohd Redzuan Bin Ahmad

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)

P: 09-6684951
E: mredzuan@umt.edu.my

SEKSYEN PENGURUSAN INOVASI & PERKHIDMATAN PERUNDINGAN (CRIM)

Mohamad Jamil Rasyidi Bin Mohd Ramlan

Penolong Pendaftar

P: 09-6684940
E: jamil.rasyidi@umt.edu.my

Ahmad Safuan Bin Hanafiah @ Abd Fatah

Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

P: 09-6684951
E: safuan_hanafiah@umt.edu.my

Rozita Binti Razali

Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi)

P: 09-6685078
E: rozitarazali@umt.edu.my